Antonio Cosmetics Bakical Foundation در Medium Dark
5 ژانویه 20توسط کارن  15 نظر

آنتنیم پودر پایه تاریک
Viva l'Italia!
ایتالیا

سرزمین ماکارونی ، عاشقانه ، شراب ، ویلا جورج کلونی در دریاچه کومو ، و پودر پخته شده. چندی پیش ، شخصی به من گفت اگر بهترین پودرهای پخته شده را می خواهید ، به ایتالیا بروید ، که ظاهراً کسی در آنتی مونیک آرایشیپ آن را انجام داده است ، زیرا بنیاد بدشانسی 38 دلار بنیاد پخته از صندوق عقب می رود ،

Viva l'Italia!

آنتیمیم پخته شده بنیاد متوسط ​​تیره k
Antonio Cosmetics Baked Foundation در Medium dark بالای بنیاد Anteem Skin Esteem در Tan
فکر می کنم این یک بنیاد پخته شده کمی نامفهوم است. "مرطوب کننده رنگ شده پخته" مناسب تر است. در مرحله اول ، این پوشش کامل نیست ، مانند بسیاری از پایه های دیگر پخته شده ، فوق العاده متراکم نیست. پوشش کاملاً شفاف اما قابل ساخت تا متوسط ​​است و پوشش مات مخملی یکی از متقاعد کننده ترین پوست هایی است که من تا به حال دیده ام.

آنتنیم پخت و پز بنیاد مبادله تاریک متوسط
سایه متوسط ​​، سایه دوم تا تاریک است
بنیاد پخته شده آنتی مونیوم در مواد تشکیل دهنده Medium Dark

Talc، Mica، Lauroyl Lysine، Zea Mays Starch *، Squalane، Octyldodecanol، Hectorite، Water، Polyglyceryl-3 Diisostearate، Benzyl Alkolol، Acid dehydroacetic، Acid Sorbic. * مورد نیاز از کشاورزی ارگانیک (+/-) ممکن است شامل: Ci 77491 (اکسید آهن) ، Ci 77492 (اکسید آهن) ، Ci 77499 (اکسید آهن) ، سی 77891 (دی اکسید تیتانیوم)

مانند هر محصول پودری که من تاکنون از خط آنتی مونیک آلی بدون خشونت امتحان کردم ، این همه نوع افسانه است. این بسیار شبیه MAC Mineralize Skinfinish Natural است ، با نام مستعار "تنها پودری است که من در طول پنج سال گذشته هر روز می پوشم ." (این بسیار جدی است.)

اما به همان اندازه که من عاشق MAC Mineralize Skinfinish Natural هستم ، فکر می کنم این فرمول یکنواخت تر هم داشته باشد ، و چون دوست دارم وقتی پوست من واقعا به نظر می رسد مانند پوست ، بسیار دوست داشتنی است ! به نظر می رسد آه ، بسیار طبیعی است ، خواه روی پوست ، جایی که معمولاً آن را بعد از ضد آفتاب توسط Drunk Elephant یا بعد از پایه یا مرطوب کننده رنگ استفاده می کنم.

اگر پیش نیازهای پودر شما شامل پوشش کامل مات Insta-glam می باشد ، به هیچ وجه به این مسئله توجه نخواهید کرد ، اما اگر می خواهید در عین حفظ و نگه داشتن کوله های کوچک ، علائم زیبایی و خراش های گاه به گاه گربه که باعث ایجاد شما می شوند ، حتی به مواردی هم بپردازید ، شما ، آنتونیو آرایشی و بهداشتی بنیاد پخته شده جایی است که در آن قرار دارد.

برای همه نوع پوست توصیه می شود ، به خصوص افرادی که متعلق به افرادی هستند که از زیبایی طبیعی و حداقل پوشش استفاده می کنند . و با فرض اینکه سایه ای را پیدا کنید که برای بقیه باشد ، زیرا تنها شش مورد در دسترس است. این محصول در جنس عادلانه ، سبک ، ، متوسط-بژ ، متوسط ​​تیره و تیره است.

مطمئناً MAC با سایه Mineralize Skinfinish Natural در آنجا شکست خورده است .

(روان ، آنتونیک! بررسی کنید که فنتی نیز انجام داد و انتخاب سایه خود را گسترده تر کنید.)

اگر علاقه مند هستید ، پیشنهاد می کنم آن را از Sephora دریافت کنید ، زیرا اگر سایه ای برای شما ایجاد نشود ، ممکن است بخواهید از ت بازگشت سخاوتمندانه آنها استفاده کنید.

یک قهرمان Unsung: آینه بزرگنمایی Tweezerman 15X

نوار ضد انعطاف پذیری لوازم آرایشی ضدآفتاب ضدآفتاب چشم خود را در مقابل چنل 88 نویر شدید

Revlon Youth FX Fill + Concealer Blur برخی از موارد درست و یک اشتباه در یک زوج انجام می شود

، ,پخته ,بنیاد ,سایه ,پوست ,پوشش ,پخته شده ,می کنم ,که من ,skinfinish natural ,، زیرا ,mineralize skinfinish natural ,cosmetics bakical foundation ,antonio cosmetics bakical

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عمّار گرافیک GALAXY science fiction میوه خشک کسب درآمد از طریق اینترنت بدون سرمایه گذاری ایران سایبان تجهیزات استخر خرید و فروش 24 سالم زیبا معرفی و دانلود سریال های ترکی دفتر کوچک نوشته های من